Description
| Code: | EC02407 |
| Name: | Sterling Silver Pet Footprint Hypoallergenic Huggie Earrings |
| Height: | 8mm |
| Width: | 9mm |
| Depth: | 14mm (total), 3mm (paw) |
| Weight: | 2.34g (1.17g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic zirconia |
| Shape: | Footprint |
| Item type: | Earrings |






