Description
| Code: | EC02424 |
| Name: | Sterling Silver Pink Blossom Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 11mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 1mm (15mm total) |
| Weight: | 1.64g (0.82g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |


