Description
| Code: | EC02052 |
| Name: | Sterling Silver Pink Glass Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 18mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 10mm (22mm fully) |
| Weight: | 3.2g (1.6g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Glass |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |





