Description
| Code: | EC01431 |
| Name: | Sterling Silver Pink Opal Heart Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 5.5mm |
| Width: | 5.5mm |
| Depth: | 1mm (14mm total) |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






