Description
| Code: | EC01732 |
| Name: | Sterling Silver Pink Star Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 22mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 2.5mm (12mm total) |
| Weight: | 2.68g (1.34g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |







