Description
| Code: | EC01564 |
| Name: | Sterling Silver Prince Frog Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Frog |
| Item type: | Earrings |






