Description
| Code: | EC00997 |
| Name: | Sterling Silver Radiant Heart Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm |
| Weight: | 3.55g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.3cm x 1.3cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | Pave |
| Chain type: | Box Chain |
| Item type: | Necklaces |






