Description
| Code: | EC01208 |
| Name: | Sterling Silver Rectangular Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.4cm |
| Depth: | 0.15cm |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |







