Description

| Code: | EC01891 |
| Name: | Sterling Silver Red Koi Fish Hypoallergenic Bracelet |
| Length: | Adjustable |
| Width: | 1mm |
| Weight: | 4g |
| Shape size: | 13mm x 6mm |
| Colour: | Red |
| Gender: | Female |
| Material: | Sterling Silver, Cotton |
| Shape: | Fish, Star |
| Clasp type: | Slide up |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Cotton |
| Item type: | Bracelet |




