Description
| Code: | EC01163 |
| Name: | Sterling Silver Rock Music Guitar Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 15mm |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Guitar |
| Item type: | Earrings |

