Description
| Code: | EC02268 |
| Name: | Sterling Silver Rolo Chain Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 43cm) |
| Weight: | 1.5g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Sterling Silver |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |

