Description
| Code: | EC02145 |
| Name: | Sterling Silver Round Clear CZ Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (36.5cm up to 40.5cm) |
| Weight: | 1.65g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 10mm x 10mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |





