Description
| Code: | EC02038 |
| Name: | Sterling Silver Sacred Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 4mm (15mm total) |
| Weight: | 1g (0.5g each) |
| Colours: | Dark orange, purple, light blue, white, green, light purple, dark pink, light green, blue, pink, yellow, turquoise |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Turquoise |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |















