Description
| Code: | EC00842 |
| Name: | Sterling Silver Sakura Flower Bouquet Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 1.34g (0.67g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |







