Description
| Code: | EC01143 |
| Name: | Sterling Silver Sea Turtle Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 4mm |
| Weight: | 1.18g (0.59g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Turtle |
| Item type: | Earrings |






