Description
| Code: | EC02433 |
| Name: | Sterling Silver Secrets Of Stars Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 14mm |
| Depth: | 1mm (13mm fully) |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |




