Description
| Code: | EC01378 |
| Name: | Sterling Silver Semicircle Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 0.3cm |
| Depth: | 0.6cm (1.6cm fully) |
| Weight: | 1.3g (0.65g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Semicircle |
| Item type: | Earrings |








