Description
| Code: | EC01326 |
| Name: | Sterling Silver Shiny Water Drop Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 2.2cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 1.3cm |
| Weight: | 2.4g (1.2g each) |
| Colours: | Black, Green, Blue, Pink |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |











