Description
| Code: | EC01346 |
| Name: | Sterling Silver Shiny Losange Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.2cm |
| Width: | 0.5cm |
| Depth: | 1.2cm |
| Weight: | 1.48g (0.74g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Materials: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Losange |
| Item type: | Earrings |






