Description
| Code: | EC02427 |
| Name: | Sterling Silver Shiny Pearl Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 7mm (18mm total) |
| Weight: | 2.28g (1.14g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia, Pearl |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |





