Description
| Code: | EC02027 |
| Name: | Sterling Silver Shiny Square Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 14mm |
| Width: | 4mm |
| Depth: | 5mm (15mm fully) |
| Weight: | 1.56g (0.78g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |


