Description
| Code: | EC02032 |
| Name: | Sterling Silver Shooting Star Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 2mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.78g (0.89g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Opal |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |




