Description
| Code: | EC02059 |
| Name: | Sterling Silver Silver Cat Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 2mm |
| Depth: | 3mm (12mm total) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Cat |
| Item type: | Earrings |






