Description
| Code: | EC01477 |
| Name: | Sterling Silver Opal Star & Moon Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 23mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 1.5mm (12mm total) |
| Weight: | 2.3g (1.15g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Butterfly |
| Item type: | Earrings |





