Description
| Code: | EC02022 |
| Name: | Sterling Silver Simple Heart Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 1mm (10mm total) |
| Weight: | 0.6g (0.3g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |





