Description
| Code: | EC02030 |
| Name: | Sterling Silver Simple Metallic Rope Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 14mm |
| Width: | 4mm |
| Depth: | 4mm (15mm fully) |
| Weight: | 3.7g (1.85g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |


