Description
| Code: | EC02072 |
| Name: | Sterling Silver Simple Star & Moon Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 15mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 1mm (10mm total) |
| Weight: | 1g (0.5g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Moon, Star |
| Item type: | Earrings |





