Description
| Code: | EC01469 |
| Name: | Sterling Silver Small Clear CZ Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 0.4cm |
| Width: | 0.4cm |
| Depth: | 0.25cm (1.4cm fully) |
| Weight: | 0.7g (0.35g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |






