Description
| Code: | EC02068 |
| Name: | Sterling Silver Snake Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 11mm |
| Depth: | 1mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.18g (0.59g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Snake, heart |
| Item type: | Earrings |





