Description

| Code: | EC02134 |
| Name: | Sterling Silver Snowflake Key Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 2.8g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 33mm x 15mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Key |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |





