Description
| Code: | EC02404 |
| Name: | Sterling Silver Snowman Pearl Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 7mm |
| Weight: | 1.15g (0.9g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Pearl |
| Shape: | Snowman |
| Item type: | Earrings |




