Description
| Code: | EC02124 |
| Name: | Sterling Silver Sophisticated CZ Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (38.5 up to 43.5cm) |
| Weight: | 1.6g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 12mm x 7mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Link Chain |
| Item type: | Necklaces |







