Description
| Code: | EC02006 |
| Name: | Sterling Silver Star Long Tassel Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 26mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 4mm (14mm total) |
| Weight: | 1.8g (0.9g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |





