Description
| Code: | EC01735 |
| Name: | Sterling Silver Sticky Cat Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.4cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 0.2cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.9g (0.95g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Cat |
| Item type: | Earrings |





