Description
| Code: | EC02017 |
| Name: | Sterling Silver Stylish Pear Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 5mm |
| Depth: | 6mm (15mm fully) |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Pearl |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |





