Description
| Code: | EC01312 |
| Name: | Sterling Silver Stylish Pearl Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 2.6cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.8cm |
| Weight: | 1.7g (0.85g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Pearl |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |






