Description

| Code: | EC02144 |
| Name: | Sterling Silver Sun Coin Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 45cm) |
| Weight: | 2.6g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 15mm x 15mm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Sun |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






