Description
| Code: | EC01726 |
| Name: | Sterling Silver Sweet Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 2.1cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 0.2cm (1.7cm fully) |
| Weight: | 2.28g (1.14g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Enamel |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






