Description
| Code: | EC02058 |
| Name: | Sterling Silver Sweet Love Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 15mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 3mm (12mm total) |
| Weight: | 1.9g (0.95g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Glass |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






