Description
| Code: | EC02034 |
| Name: | Sterling Silver Teddy Bear Braided Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 30mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 2mm (14mm fully) |
| Weight: | 2.8g (1.4g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Bear |
| Item type: | Earrings |





