Description
| Code: | EC01380 |
| Name: | Sterling Silver Teen Fairy Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 16mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 15mm (12mm total) |
| Weight: | 2.2g (1.1g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Fairy |
| Item type: | Earrings |





