Description
| Code: | EC01421 |
| Name: | Sterling Silver Tiny Star Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.5cm |
| Width: | 0.5cm |
| Depth: | 0.15cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 0.8g (0.4g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |



