Description
| Code: | EC01547 |
| Name: | Sterling Silver Toucan & Leaf Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.6cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.2g (0.6g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Toucan, Leaf |
| Item type: | Earrings |






