Description
| Code: | EC01572 |
| Name: | Sterling Silver Treasure Of Nature Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 1.1cm |
| Depth: | 2cm |
| Weight: | 0.94g (1.88g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Tree Branch |
| Item type: | Earrings |






