Description
| Code: | EC00988 |
| Name: | Sterling Silver Tree Of Life & Dream Catcher Adjustable Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (38cm, 42.5cm or 45cm) |
| Weight: | 3.14g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 3.5cm x 1.2cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Tree Of Life, Dream Catcher |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | Pave |
| Chain type: | Flat |
| Item type: | Necklaces |






