Description
| Code: | EC01494 |
| Name: | Sterling Silver Tree of Love Life Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (37.5cm, 41.5cm, 45cm) |
| Weight: | 2.4g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.4cm x 1.4cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






