Description
| Code: | EC01426 |
| Name: | Sterling Silver Triple Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.15cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1g (0.5g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |



