Description
| Code: | EC01113 |
| Name: | Sterling Silver Tropical Plant Drop Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 4.2cm |
| Width: | 1.5cm |
| Depth: | 0.15cm |
| Weight: | 3.28g (1.64g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Plant |
| Item type: | Earrings |




