Description
| Code: | EC01529 |
| Name: | Sterling Silver Turquoise Black Rose Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.8cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.6cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 2g (1g each) |
| Colour: | Black |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Turquoise |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |






