Description
| Code: | EC02091 |
| Name: | Sterling Silver Vintage Black Star Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 2mm (14mm fully) |
| Weight: | 0.7g (0.35g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Star |
| Item type: | Earrings |






